home gencat
Contacte
Sobre el Web
Mapa del Web
Cercador
cerca avançada
Menú
 Pàgina inicial
 El Departament
 Les eleccions

 Departament de Governació
i Relacions Institucionals
Les eleccions:  Parlament Europeu 1989


 

Eleccions al Parlament Europeu 1989
Índex Eleccions al Parlament Europeu 1989 | Índex Les eleccions
   Lista Verde (adherida a Los Verdes Europeos)

Ordre Nom del candidat
1 Purificación González de la Blanca
2 Jorge Antonino de Vivero Pérez
3 José Luis Merlo Lillo
4 Rafael Guardo Polo
5 Isidoro Marcel Martín Sánchez
6 Josep Lluís Freijó Lizán
7 Abelardo Lloret López
8 Fernando Luis Ortiz de Urbina
9 Francisco M. del Río Sánchez
10 Sonsoles Izquierdo Álvarez-Buhilla
11 M. Adoració Martínez Ferrero
12 Ramon Luengo Ruiz
13 Francisco Navarro Maestre
14 José Luis Díaz Segovia
15 Eva M. Medina Camacho
16 Rafael Campos Catalan
17 Ester Mora Mascaró
18 Hector Bello Rivas
19 José Ligero Barquin
20 Manuel Ramos Sánchez
21 Pedro José López Pozo
22 Jone Uriarte Gil
23 Eduardo Campomanes Calleja
24 Ángeles Llaurado Poveda
25 Pedro Anibal de Armas Exposito
26 Anastasio Llerena Serrano
27 M. Carmen Roig Martínez
28 Joaquín Antuña León
29 Elena M. Ibáñez Martínez
30 Fernando Arribas Arias
31 M. del Carmen Ramírez Fernández
32 Natividad Moya Martínez
33 Antonio Avio Vázquez
34 M. Cristina Elguea Ramírez
35 Juan Beses Miguel
36 Rafael González Bueno
37 Mario Martínez Arenas
38 Martí Rosell Petit
39 Ana Delgado Cristobal
40 M. José Fontela Rodríguez-Arango
41 M. Luisa Sánchez Martínez
42 Lita Otero Fernández
43 Manuel Luis González de Molina Navarro
44 Antonio Criado Navarro
45 Dolors Rivera López
46 M. Asunción Cuetos Cerecedo
47 José Carlos A. Carballo Hernández
48 Juan Vidal Nieto
49 Fernando Martínez Calvelo
50 M. Magdalena Ventura Ibáñez
51 Marc Viader Pericas
52 Ricardo Villamor López
53 Luis Eduardo Dornak Progrebimsky
54 Manuel Díez Ares
55 Jaime Rifa Solé
56 Victoriano Alfonso Querol Cañas
57 Rosa Isabel Jaimen Navarrete
58 Silvestre Fanegas Canales
59 José Manuel Sánchez Rivas
60 Manuel Valero Yánez
Sup. Jorge Martín Policarpo Martín Neira
Sup. Gabino Vázquez Fernández
Sup. M. Oliva Uceda Cabañas

 pàgina inicial
pujar